UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest właśnie wychowanek polskiej edukacji zamiast uczyć poszanowania mienia. szacunku dla zwierząt itp.to już. od pierwszej klasy celebrując się walentynki 8 marca dzień nauczyciela (gdzie w niektórych szkołach świętujemy się trzy dni) .Niewiem czy tu chodzi o edukację seksualną. Poco się uczyć gdzie bez trudu państwo będzie płacić 500+ a praca łatwa i przyjemna

Rodziccc

Anuluj