UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest właśnie wychowanek polskiej edukacji zamiast uczyć poszanowania mienia. szacunku dla zwierząt itp.to już. od pierwszej klasy celebrując się walentynki 8 marca dzień nauczyciela (gdzie w niektórych szkołach świętujemy się trzy dni) .Niewiem czy tu chodzi o edukację seksualną. Poco się uczyć gdzie bez trudu państwo będzie płacić 500+ a praca łatwa i przyjemna

Rodziccc