UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie największe de.. to tacy którzy coś psują dla samego zepsucia. Bez powodu. Tylko Tworki.
lalamido
Dla mnie największe de.. to tacy którzy coś psują dla samego zepsucia. Bez powodu. Tylko Tworki.
lalamido