Policjanci weszli do nielegalnego salonu gier

11
29.03.2019
Policjanci weszli do nielegalnego salonu gier
fot. policja
Sześć automatów do gier zostało zabezpieczonych przez policjantów. W jednym z pomieszczeń na elbląskim Starym Mieście działał nielegalny salon gier. Działał, bo po wczorajszej (28 marca) wizycie Policji i Służby Celnej przestał.
Sytuacja miała miejsce wczoraj około godz. 12. Do piwnicznego pomieszczenia wszedł policjant. Wewnątrz znajdowało się 6 włączonych automatów do gier. Był tam również 27-letni pracownik, który nadzorował wspomniane miejsce i wpuszczał „klientów”.
   Obecni na miejscu funkcjonariusze Służby Celnej zabezpieczyli urządzenia do gier i przewieźli je do magazynu depozytowego. 27-latek został przesłuchany, może odpowiadać za organizowanie gier hazardowych poza kasynami.
   W tym przypadku kary pieniężne są znaczące, bo aż do 100 tys. złotych, za każdy nielegalny automat. Wymierzyć je można nie tylko osobie stawiającej takie urządzenie, ale także właścicielowi lokalu, w którym ono funkcjonuje. Policjanci ustalili już do kogo należy wynajmowany lokal.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Mieszkam w Elblągu ale jako mieszkaniec nie mam prawa dowiedzieć sie o jaki lokal chodzi i kto lamie prawo. Gazeta pisze "W jednym z pomieszczeń na elbląskim Starym Mieście" Jak cos powiedziec zeby nic nie powiedziec. Chronicie przestepce boicie sie powiedziec bo Elblag jest zbyt maly? Jak tu ma byc dobrze gdy powiedziec slowo prawdy urasta do bohaterstwa.
(2019.03.29)
Policjanci weszli do nielegalnego salonu gier zdjecia z after party [kliknij]
(2019.03.29)

info

7  
  2
A czy w pomieszczeniu unosił się zapach kababu? Bo jak tak to wiem gdzie to.
samkoszkabapu (2019.03.29)

info

5  
  1
Pierwsze od strony ul. Wodnej przyziemie na Mostowej, pod studiem tatuażu.
Byłem_widziałem (2019.03.30)

info

5  
  0
Jak dlugo ten szwindel funkcjonowal?
(2019.03.30)

info

3  
  0
Kolejny elblonski pseudonim biznesmen to miasto to parodia
Gość 36 (2019.03.30)

info

7  
  0
Tak się szuka kasy na 500+
(2019.03.30)

info

0  
  7
Tu jest kasa!!!!Leżymy na zbiorniku geotermalnym o pojemności 2 Bałtykow i wodzie o temp wrzenia. Za darmo ogrzewanie a nawet energia elektryczna z turbin parowych!!!!! I co robi rząd i samorządowcy????? Nic!
(2019.03.30)
Samorząd, o czym ty piszesz? Dopóki będzie w samorządzie rządziło PO to nic w Elblągu się nie zmieni. Powstał przez radnego projekt połączenia trasy nadzalewowej Elbląg-Braniewo i co radni z PO odrzucili tak samo jak przekop Mierzei.
diament (2019.03.30)
A ze sklepów Borys automaty zniknęły? Czy dalej można grać? Ale subtelny donos nieprawdaż?
(2019.03.30)