UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Samorząd, o czym ty piszesz? Dopóki będzie w samorządzie rządziło PO to nic w Elblągu się nie zmieni. Powstał przez radnego projekt połączenia trasy nadzalewowej Elbląg-Braniewo i co radni z PO odrzucili tak samo jak przekop Mierzei.

diament

Anuluj