Wybrany wątek opinii
Mieszkam w Elblągu ale jako mieszkaniec nie mam prawa dowiedzieć sie o jaki lokal chodzi i kto lamie prawo. Gazeta pisze "W jednym z pomieszczeń na elbląskim Starym Mieście" Jak cos powiedziec zeby nic nie powiedziec. Chronicie przestepce boicie sie powiedziec bo Elblag jest zbyt maly? Jak tu ma byc dobrze gdy powiedziec slowo prawdy urasta do bohaterstwa.
Do moderacji
Odpowiedz
21
0
A ze sklepów Borys automaty zniknęły? Czy dalej można grać? Ale subtelny donos nieprawdaż?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0