UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo radny Robert Turlej (PO) za swoje rozsądne słowa w/s głosowania w elbląskim Budżecie Obywatelskim i skandalicznego (!) pomysłu umożliwienia głosowania niemowlakom, czyli ukrytego faworyzowania szkół (i tzw. "słupów wyborczych") w walce o fundusze na "miękkie" projekty w ramach BO, tak jak odbywało się do tej pory, tylko w jeszcze bardziej wynaturzonej formie i skali.

RobertKoliński

Anuluj