UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - Tu jest wywiad w całości, tłumaczenia nie ma w necie, jak odszukam na papierze, to wrzucę w wolnej chwili może na fb: https://www.theguardian.com/theguardian/2007/sep/17/greatinterviews1?fbclid=IwAR00O9vpLMSBf6cSMgD_XgULZqfJGFu7mocpFl8Ez6yqFyWO-cAgt14_K1Q

RobertKoliński

Anuluj