Wybrany wątek opinii

Postrzelil? Postrzelil. Po co te procesy? Jest winny, są zeznania poszkodowanego i powinno wystarczyc..
....... (2019.03.07)
Karma wraca. Szkoda że w łeb nie dostał
Rocco41 (2019.03.09)
Powrót do komentarzy