Wybrany wątek opinii
Postrzelil? Postrzelil. Po co te procesy? Jest winny, są zeznania poszkodowanego i powinno wystarczyc..
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Karma wraca. Szkoda że w łeb nie dostał
Do moderacji
Odpowiedz
1
0