UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To była nieuwaga, rzadki statystycznie wypadek, zaś to co się dzieje na szosach to świadome zabijanie, lub okaleczanie ludzi, a niekiedy i nie ma sprawcy ! Amen.


Anuluj