UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To była nieuwaga, rzadki statystycznie wypadek, zaś to co się dzieje na szosach to świadome zabijanie, lub okaleczanie ludzi, a niekiedy i nie ma sprawcy ! Amen.
To była nieuwaga, rzadki statystycznie wypadek, zaś to co się dzieje na szosach to świadome zabijanie, lub okaleczanie ludzi, a niekiedy i nie ma sprawcy ! Amen.