A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny nożownik który opowie bajkę o "nieumyślnym spowodowaniu śmierci" i dostanie najłagodniejszy wymiar kary?
A tak wogóle to ja tam byłem przypadkiem, w sumie to mnie tam nie było, poszkodowany, nie znam go ale przypadkiem nadział się na nóż, w sumie to scyzoryk schowany w kieszeni, wysoki sądzie o co chodzi wogóle o co ten szum ja jestem nie winny to on mnie napadł w sumie . . .
@SpodCeliChłopaki - Uważaj bo mama wejdzie do pokoju i zabierze ci lapka ty chłopaku spod celi buuaaaaahahaa
Filmów tyle nie oglądajcie, tam będzie bezpieczniejszy niż na wolności,
Jakim prawem tu są takie zdjęcia?
Aaa to od dorotki
A dziennikarze to wgląd do akt posiadają że piszą takie bzdury.
to sie zdecyduj gdzie
@wfwfef: No tutaj pokrzywdzony nie zginął, więc linia obrony z "nieumyślnym spowodowaniem śmierci" raczej byłaby słaba :P
@SpodCeliChłopaki - mam nadzieję że bedzie tam miał branie, takie ciasteczko, mniam