20
28.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejny nożownik który opowie bajkę o "nieumyślnym spowodowaniu śmierci" i dostanie najłagodniejszy wymiar kary?
wfwfef (2019.02.28)

info

17  
  0
A tak wogóle to ja tam byłem przypadkiem, w sumie to mnie tam nie było, poszkodowany, nie znam go ale przypadkiem nadział się na nóż, w sumie to scyzoryk schowany w kieszeni, wysoki sądzie o co chodzi wogóle o co ten szum ja jestem nie winny to on mnie napadł w sumie . . .
Ciekawski (2019.02.28)

info

15  
  0
@SpodCeliChłopaki - Uważaj bo mama wejdzie do pokoju i zabierze ci lapka ty chłopaku spod celi buuaaaaahahaa
kacper1 (2019.02.28)
Filmów tyle nie oglądajcie, tam będzie bezpieczniejszy niż na wolności,
(2019.02.28)
Jakim prawem tu są takie zdjęcia?
Nxkiloy (2019.02.28)

info

2  
  4
Aaa to od dorotki
(2019.03.01)

info

3  
  0
A dziennikarze to wgląd do akt posiadają że piszą takie bzdury.
Aaaaaa (2019.03.01)

info

0  
  2
to sie zdecyduj gdzie
yellow (2019.03.01)
@wfwfef: No tutaj pokrzywdzony nie zginął, więc linia obrony z "nieumyślnym spowodowaniem śmierci" raczej byłaby słaba :P
(2019.03.01)

info

0  
  0
@SpodCeliChłopaki - mam nadzieję że bedzie tam miał branie, takie ciasteczko, mniam
(2019.03.03)