UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak wogóle to ja tam byłem przypadkiem, w sumie to mnie tam nie było, poszkodowany, nie znam go ale przypadkiem nadział się na nóż, w sumie to scyzoryk schowany w kieszeni, wysoki sądzie o co chodzi wogóle o co ten szum ja jestem nie winny to on mnie napadł w sumie . . .

Ciekawski

Anuluj