UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tak wogóle to ja tam byłem przypadkiem, w sumie to mnie tam nie było, poszkodowany, nie znam go ale przypadkiem nadział się na nóż, w sumie to scyzoryk schowany w kieszeni, wysoki sądzie o co chodzi wogóle o co ten szum ja jestem nie winny to on mnie napadł w sumie . . .
Ciekawski