UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Państwo chce inwestycji w naszym regionie to się trzeba cieszyć. POwcy nic nie zrobili a krytykują, jestem pewien że ożywi to małe firmy kture skorzystają na turystach ze Skandynawii.

Jaro. P

Anuluj