UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo chce inwestycji w naszym regionie to się trzeba cieszyć. POwcy nic nie zrobili a krytykują, jestem pewien że ożywi to małe firmy kture skorzystają na turystach ze Skandynawii.
Jaro. P
Państwo chce inwestycji w naszym regionie to się trzeba cieszyć. POwcy nic nie zrobili a krytykują, jestem pewien że ożywi to małe firmy kture skorzystają na turystach ze Skandynawii.
Jaro. P