UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to teraz czekamy na wiatr z północy - już zapowiadają ponowne ochłodzenie - a potem sztorm. .. Cudnie będzie bez tych drzew, cudnie. ..
Żal.patrzeć...
No to teraz czekamy na wiatr z północy - już zapowiadają ponowne ochłodzenie - a potem sztorm. .. Cudnie będzie bez tych drzew, cudnie. ..
Żal.patrzeć...