UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to teraz czekamy na wiatr z północy - już zapowiadają ponowne ochłodzenie - a potem sztorm. .. Cudnie będzie bez tych drzew, cudnie. ..

Żal.patrzeć...

Anuluj