22
06.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@agall - Co za bzdura, skarb państwa nie został narażony na żadne straty, bo nawet jeśli ta szajka by nie wprowadziła tyle fajek do obrotu, to ludzie i tak by kupowali na innej melinie ruskie. Więc tak czy inaczej państwo dostało by gó. .no.
sdfdsf (2019.02.24)
Piękne słowa i chyba jedyne prawdziwe
Jeden z tych 26 oskarżonych (2019.07.01)