Wybrany wątek opinii
Państwo: jedyna legalna, zorganizowana grupa przestępcza :D
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Hess - PAŃSTWO to MY!!! WSZYSCY!!! Więc nie uogólniaj.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Piękne słowa i chyba jedyne prawdziwe
Do moderacji
Odpowiedz
0
0