UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@agall - Co za bzdura, skarb państwa nie został narażony na żadne straty, bo nawet jeśli ta szajka by nie wprowadziła tyle fajek do obrotu, to ludzie i tak by kupowali na innej melinie ruskie. Więc tak czy inaczej państwo dostało by gó. .no.

sdfdsf