UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@agall - Co za bzdura, skarb państwa nie został narażony na żadne straty, bo nawet jeśli ta szajka by nie wprowadziła tyle fajek do obrotu, to ludzie i tak by kupowali na innej melinie ruskie. Więc tak czy inaczej państwo dostało by gó. .no.
sdfdsf