UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@agall - Co za bzdura, skarb państwa nie został narażony na żadne straty, bo nawet jeśli ta szajka by nie wprowadziła tyle fajek do obrotu, to ludzie i tak by kupowali na innej melinie ruskie. Więc tak czy inaczej państwo dostało by gó. .no.

sdfdsf

Anuluj