24
09.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty od tej sg. Gó. .o nas to obchodzi co tam się dzieje. Nie podoba się to idź do roboty za najniższą krajową. Możesz nawet długopisy składać. Wylewaj swoje żale na pudelku a najlepiej weź się za łopatę i odśnieżaj wydmy w Krynicy to kolegom będzie lżej łazić na patrole.
(2019.01.10)

info

1  
  0
Jak nie wiesz to nie sugeruj.
rrrrrr (2019.01.10)
Chyba tępe
Baba (2019.01.11)
@Baba - idź sobie podrap