UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty od tej sg. Gó. .o nas to obchodzi co tam się dzieje. Nie podoba się to idź do roboty za najniższą krajową. Możesz nawet długopisy składać. Wylewaj swoje żale na pudelku a najlepiej weź się za łopatę i odśnieżaj wydmy w Krynicy to kolegom będzie lżej łazić na patrole.