UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie jeśli już coś piszecie nawet, gdy to nie ma sensu to chociaż nie róbcie błędów ortograficznych. Także kolego co u Ciebie oznacza tempe? Prawidłowo powinno być tępe. Z tego widać, że nie dość, że jesteś tępy z ortografii to ponadto brak ci kultury osobistej. Żeby aż tak podle wypowiadać się o kobietach to trzeba być gburem.