Wybrany wątek opinii
Artykuł bardzo trafny i wyrażający zdanie i opinie myślę, że sporej większości mieszkańców naszego miasta. W każdej dziedzinie widać, jak Elbląg jest spychany na "dno" i ograbiany przez Olsztyn i samorządowców z województwa
Do moderacji
Odpowiedz
124
2
Ciekawe co na to Pan Leszek Miller - przewodniczący SLD
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@matik - Elbląg do Pomorza.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0