Wybrany wątek opinii

Artykuł bardzo trafny i wyrażający zdanie i opinie myślę, że sporej większości mieszkańców naszego miasta. W każdej dziedzinie widać, jak Elbląg jest spychany na "dno" i ograbiany przez Olsztyn i samorządowców z województwa
(2019.01.01)
Ciekawe co na to Pan Leszek Miller - przewodniczący SLD
matik (2020.07.28)
@matik - Elbląg do Pomorza.
(2021.09.27)
Powrót do komentarzy