UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze dziękuję wszystkim panom budowniczym, którzy o tej nieciekawej porze roku zbudowali nam bardzo potrzebne rondo. Zrobili to w dodatku tak, że utrudnienia w ruchu były ograniczone do minimum. Teraz codzienne pokonywanie tego skrzyżowania jest dużo bardziej bezpieczne, tak samochodem jak i pieszo. Życzę Wam panowie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. A włączając się w dyskusję co do nazwy tejże budowli proponuję ochrzcić ją mianem "Rondo Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej".
socjalizmalbośmierć