UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg, miasto mlekiem i miodem płynące i to wszystko zasluga jaśnie panujących, Olsztyn to przy Elblągu pikuś, co za farsa w tych tytułach az przykre ze ktoś wierzy w te bzdury


Anuluj