UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg, miasto mlekiem i miodem płynące i to wszystko zasluga jaśnie panujących, Olsztyn to przy Elblągu pikuś, co za farsa w tych tytułach az przykre ze ktoś wierzy w te bzdury
Elbląg, miasto mlekiem i miodem płynące i to wszystko zasluga jaśnie panujących, Olsztyn to przy Elblągu pikuś, co za farsa w tych tytułach az przykre ze ktoś wierzy w te bzdury