UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cwaniaki zarobili grube miliony, w pace jest ich szef gdzie sa te zarobione miliony przez kilkalat czy wczesniej władze nie wiedziały o ich działal;nosci na terenie całego kraju Ciekawi mnie jaki będzie wyrok po kilku latach procesu SADU W ELBLAGU To wszystko wielka par. .. .. ścigamy biedaka za klecenie w domu papierosów i dostanie wyrok jak ten za miliony brawo dla naszej policji. .takich co sobie ckreca fajki jest wieli bo to zawsze taniej, zakup tytoniu nie sprawia kłopotów cz ja nie moge dla siebie wyk\recic kilka paczek fajek jaki to przepis prawa zabrania. .

palaczbiedak