UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze,ze 80% z wywiezionych na.Sybir nie przezylo,Bo to dopiero bylyby koszty,a ze umierali z glodu,zimna,przepracowania to ich brocha,a co!!! Garbusiarz cyklista p.s a to bylo przeszlo million ludzi ,a co!!!

Zbyszek1

Anuluj