A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
haha, rozsmieszyl mnie do lez
@RobertKoliński - Towarzyszu Koliński. Nie na temat:)
Jeny jaki idiota....ale przynajmniej kara sama go dosiegnela
Tak jak już napisałem wcześniej w komentarzu który portel usunął ,, to pewnie matoł wszechpolski" który chciał na marsz jechać a mu paliwa zabrakło.
ona czuje we mnie piniondz
Tylko w PRL w ramach " prywatyzacji po polsku " potrafiono bezpiecznie spuszczać paliwo z baków. Były nawet w obiegu wtórnym pompki ze szlauchem gumowym produkcji ZSRR, taka pomoc dla robotników w PRL.
Dlatego się rozpadł. Kradli wszyscy : budowlańcy cement - dlatego mamy dziurawe chodniki, w Ursusie, Fiacie, części a nawet całe ciągniki i samochody, w Syrenach wstawiano zużyte wały korbowe a nowe sprzedawano prywatnie, biuraliści papier, gumki, długopisy, w browarach piwo, itd w każdym zakładzie co coś produkował. .. Amen
Nie usunął, tylko został na pierwszej stronie.
Łeb roku. Połasił się na beznzyne ze skutera, gdzie pełny zbiornik to 5 litrów a do tego poświecił sobie zapalniczką.
Ale tępe pegerusy
Odpowie za próbę kradzieży, a za podpalenie to już nie???