51
14.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
haha, rozsmieszyl mnie do lez
korba (2018.11.14)

info

3  
  0
@RobertKoliński - Towarzyszu Koliński. Nie na temat:)
Olo (2018.11.14)
Jeny jaki idiota....ale przynajmniej kara sama go dosiegnela
(2018.11.14)

info

5  
  0
Tak jak już napisałem wcześniej w komentarzu który portel usunął ,, to pewnie matoł wszechpolski" który chciał na marsz jechać a mu paliwa zabrakło.
(2018.11.14)
ona czuje we mnie piniondz
(2018.11.14)

info

1  
  0
Tylko w PRL w ramach " prywatyzacji po polsku " potrafiono bezpiecznie spuszczać paliwo z baków. Były nawet w obiegu wtórnym pompki ze szlauchem gumowym produkcji ZSRR, taka pomoc dla robotników w PRL. Dlatego się rozpadł. Kradli wszyscy : budowlańcy cement - dlatego mamy dziurawe chodniki, w Ursusie, Fiacie, części a nawet całe ciągniki i samochody, w Syrenach wstawiano zużyte wały korbowe a nowe sprzedawano prywatnie, biuraliści papier, gumki, długopisy, w browarach piwo, itd w każdym zakładzie co coś produkował. .. Amen
(2018.11.14)

info

5  
  2
Nie usunął, tylko został na pierwszej stronie.
(2018.11.14)
Łeb roku. Połasił się na beznzyne ze skutera, gdzie pełny zbiornik to 5 litrów a do tego poświecił sobie zapalniczką.
(2018.11.14)

info

6  
  0
Ale tępe pegerusy
kim (2018.11.14)
Odpowie za próbę kradzieży, a za podpalenie to już nie???
hahatylkounas (2018.11.14)

info

4  
  0