UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko w PRL w ramach " prywatyzacji po polsku " potrafiono bezpiecznie spuszczać paliwo z baków. Były nawet w obiegu wtórnym pompki ze szlauchem gumowym produkcji ZSRR, taka pomoc dla robotników w PRL. Dlatego się rozpadł. Kradli wszyscy : budowlańcy cement - dlatego mamy dziurawe chodniki, w Ursusie, Fiacie, części a nawet całe ciągniki i samochody, w Syrenach wstawiano zużyte wały korbowe a nowe sprzedawano prywatnie, biuraliści papier, gumki, długopisy, w browarach piwo, itd w każdym zakładzie co coś produkował. .. Amen