A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czytam i nie wierzę. .. 1 kwietnia?
stan umysłu
Ta , po tym jak go ponowiłem to go przywrociliscie
A co, w Elblągu nie ma Antify?
@RobertKoliński - Skąd wnioski, że to narodowiec? Przecież to socjaliści są złodziejami.
@RobertKoliński - Z myśleniem socjalistom również nie wychodzi, co udowadniają na każdym kroku.
Jaki matołek
Pewnie na komendzie ubaw był po pachy hahaha
-Tato dzieci w szkole mówią ze mam ojca idiote...
hahaha ale de bil roku