51
14.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czytam i nie wierzę. .. 1 kwietnia?
(2018.11.14)

info

4  
  0
stan umysłu
(2018.11.14)

info

1  
  0
Ta , po tym jak go ponowiłem to go przywrociliscie
(2018.11.14)
A co, w Elblągu nie ma Antify?
(2018.11.14)
@RobertKoliński - Skąd wnioski, że to narodowiec? Przecież to socjaliści są złodziejami.
(2018.11.14)
@RobertKoliński - Z myśleniem socjalistom również nie wychodzi, co udowadniają na każdym kroku.
(2018.11.14)
Jaki matołek
Machupichcę (2018.11.14)

info

3  
  0
Pewnie na komendzie ubaw był po pachy hahaha
Gość36 (2018.11.14)

info

3  
  0
-Tato dzieci w szkole mówią ze mam ojca idiote...
(2018.11.14)

info

2  
  0
hahaha ale de bil roku
szimurina (2018.11.15)

info

2  
  0