W meczu CONCORDII z Widzewem przy Agrykola padł remis 2-2,zobaczymy jak pójdzie Olimpii 2004mnm
W meczu CONCORDII z Widzewem przy Agrykola padł remis 2-2,zobaczymy jak pójdzie Olimpii 2004