A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapomniałeś dodać i sądy, buhahahaah
@chello10 - Jak się cudze rozdaje? A jak mafie wystawiały lewe faktury i drugi z tej lewej faktury vat odliczał to ci nie przeszkadzało? Prowadzili tej proceder latami i nie bolało cię serce wtedy? Żalu nie miałeś, bo się lękałeś, bałeś się że cię zaciukają co? Miliony podatku vat nie wpłynęło do budżetu, a tobie to nie przeszkadzało, bo ze strachu zsiusiałbyś się w majty. Ale przecież to byli ludzie pracy :-) :-) :-) Nic wam do tego co PIS sam wyrwał bandziorom. Oni maja przynajmniej jaja, a wy nie dorastacie im do pięt.
A co odstawił od korytka i rujnuje wam życie :-) :-) :-)
A oto przykład wpisu peowskiego trolla "oj słychać ten pisowski skowyt i trolostwo się uaktywniło. Naród jest jednak mądry i zadecydował dobrze." obrzydliwe.
a czego tu gratulowac? Głupoty?
sam walnij głową ale tak mocno aby było głośno. to wy wkurzacie ludzi.
Macie rację oddać znów władze PO niech do końca sprzedadzą Polskę i polska zniknie z map świata skąd wy się bierzecie
Przepraszam ale o co chodzi... .?
"Macie rację oddać znów władze PO niech do końca sprzedadzą Polskę" Tak ci wmówili i tak myślisz. Sam myśleć nie potrafisz,