Wybrany wątek opinii
Nie mieszkam w Elblągu ale mam tam rodzinę.Jestem dumny z Elblazan,którzy okazali się ludźmi kochającym
i Demokracje
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Zapomniałeś dodać i sądy, buhahahaah
Do moderacji
Odpowiedz
0
0