Wybrany wątek opinii

Nie mieszkam w Elblągu ale mam tam rodzinę.Jestem dumny z Elblazan,którzy okazali się ludźmi kochającym i Demokracje
(2018.11.05)
Zapomniałeś dodać i sądy, buhahahaah
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy