Zatrzymali 22-latka z narkotykami

16
30.10.2018
Zatrzymali 22-latka z narkotykami
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (29 października) 22-latka, który miał przy sobie sześć foliowych zawiniątek z marihuaną. Młody mężczyzna przechodził na czerwonym świetle, czym ściągnął na siebie uwagę policjantów. Teraz odpowie nie tylko za drogowe wykroczenie, ale i za przestępstwo posiadania narkotyków.
Była godzina 20.30, gdy policjanci zauważyli 22-latka, który przechodził przez przejście przy ul. Hetmańskiej w momencie, gdy było włączone czerwone światło. Policjanci wylegitymowali 22-latka, jednak ten mocno się denerwował i próbował ukryć „coś” w kieszeni. Wtedy okazało się, że mężczyzna ma przy sobie sześć zawiniątek z roślinnym suszem. Sprawdzenie testerem narkotykowym wskazało, że jest to marihuana. 22-latek został zatrzymany. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających. Może mu grozić kara do trzech lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejna ofiara patologicznego prawa. Cóż można więcej powiedzieć.
Tomecki (2018.10.30)

info

16  
  5
nie do trzech lat tylko minimum 15 lat
katnanarkomanów (2018.10.30)

info

2  
  19
A to gamoń jeden.
(2018.10.30)

info

14  
  0
Gamoń i w dodatku melepeta.
(2018.10.30)

info

14  
  0
Zakazac sprzedazy alkoholu
Katnaalkoholikow (2018.10.30)

info

16  
  3
Co za baran chyba rodzina DUDY
krokodylxxx (2018.10.30)

info

8  
  2
ja jak przechodze po czerwonym to tylko po spowiedzi zeby juz nic nie chowac
(2018.10.30)

info

6  
  1
Co jest najgroźniejsze w marihuanie? policja Oni zawsze tak piszą/gadają, że się denerwował że coś tam a najczęściej to legitymują i trzepią kieszenie rutynowo. Powód musza podać więc wymyślają. a sąsiad dalej pije tanie wina i denaturat, panie policjancie pomożecie mu ?
szimurina (2018.10.30)

info

15  
  1
a tym czasem w Kanadzie USA Holandii Danmi Belgii Szwajcarii UK Francji Hiszpanii Portugalii Czechach za konopie indyjskie jest mandat (góra) i do domu. .. Polska sto lat wolności, płać płacz i pij
ZdzisławDyrmanzasadniczo (2018.10.30)
@ZdzisławDyrmanzasadniczo - w Czechach można miec swoje krzaki i miec przy sobie ponad 10 gramów, w Kanadzie teraz jest pełna legalizacja, dorosły obywatel może sobie palic i nikt z niego bandyty nie robi. .. szkoda gadać u nas komuna mentalna
(2018.10.30)