Zatrzymali 22-latka z narkotykami
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (29 października) 22-latka, który miał przy sobie sześć foliowych zawiniątek z marihuaną. Młody mężczyzna przechodził na czerwonym świetle, czym ściągnął na siebie uwagę policjantów. Teraz odpowie nie tylko za drogowe wykroczenie, ale i za przestępstwo posiadania narkotyków.