UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ZdzisławDyrmanzasadniczo - w Czechach można miec swoje krzaki i miec przy sobie ponad 10 gramów, w Kanadzie teraz jest pełna legalizacja, dorosły obywatel może sobie palic i nikt z niego bandyty nie robi. .. szkoda gadać u nas komuna mentalna