16
30.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znowy robią bandyte z człowieka ktory nic nikomu nie zrobił.
(2018.10.30)

info

15  
  1
Nie ma jak to miec pakiet i popie..na czerwonym w dodatku nie trzymajac tego w badejach xD
Hehe (2018.10.31)

info

5  
  1
Sadzić Palić Zalegalizować
Z i e l a r z (2018.10.31)

info

5  
  1
W Niemczech za 10 Gramow do domu puszczaja.Polka dzicz.W polsce tyle chlejusow i nikt nic nie mowi, alkohol dalej sprzedaja.
Gosk (2018.10.31)
wystawił go miska
(2018.11.03)

info

0  
  0
Kolege wam złapali a to pech;))
(2018.11.03)

info

0  
  2