A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Znowy robią bandyte z człowieka ktory nic nikomu nie zrobił.
Nie ma jak to miec pakiet i popie..na czerwonym w dodatku nie trzymajac tego w badejach xD
Sadzić Palić Zalegalizować
W Niemczech za 10 Gramow do domu puszczaja.Polka dzicz.W polsce tyle chlejusow i nikt nic nie mowi, alkohol dalej sprzedaja.
wystawił go miska
Kolege wam złapali a to pech;))