UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ZdzisławDyrmanzasadniczo - w Czechach można miec swoje krzaki i miec przy sobie ponad 10 gramów, w Kanadzie teraz jest pełna legalizacja, dorosły obywatel może sobie palic i nikt z niego bandyty nie robi. .. szkoda gadać u nas komuna mentalna