UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Komendancie, gdzie są obiecane kamerki dla funkcjonariuszy??? Bo obywatele nie mogą się czuć bezpiecznie!
świstak
Panie Komendancie, gdzie są obiecane kamerki dla funkcjonariuszy??? Bo obywatele nie mogą się czuć bezpiecznie!
świstak