UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie gdzie kamery na mundurach. Kontakt z agresorem policyjnym i psychopatą to pewne okaleczenie a nawet śmierć obywatela !!!
Właśnie gdzie kamery na mundurach. Kontakt z agresorem policyjnym i psychopatą to pewne okaleczenie a nawet śmierć obywatela !!!