Wybrany wątek opinii
czy wiecie, ze w Elblągu jest około 500 dilerków małego pokroju i 95% z nich zażywa swoje narkotyki. jakieś 60 procent młodych po 16 rokiem życia zapaliło lub pali trawkę a 20% zażywała lu zażywa amfetaminę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@kolegaćpunów - Dobrze, że masz rozeznanie w liczbach. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0