Wybrany wątek opinii

czy wiecie, ze w Elblągu jest około 500 dilerków małego pokroju i 95% z nich zażywa swoje narkotyki. jakieś 60 procent młodych po 16 rokiem życia zapaliło lub pali trawkę a 20% zażywała lu zażywa amfetaminę.
kolegaćpunów (2018.10.18)
@kolegaćpunów - Dobrze, że masz rozeznanie w liczbach. ..
(2018.10.18)
Powrót do komentarzy