UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy wiecie, ze w Elblągu jest około 500 dilerków małego pokroju i 95% z nich zażywa swoje narkotyki. jakieś 60 procent młodych po 16 rokiem życia zapaliło lub pali trawkę a 20% zażywała lu zażywa amfetaminę.
kolegaćpunów