UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy wiecie, ze w Elblągu jest około 500 dilerków małego pokroju i 95% z nich zażywa swoje narkotyki. jakieś 60 procent młodych po 16 rokiem życia zapaliło lub pali trawkę a 20% zażywała lu zażywa amfetaminę.

kolegaćpunów

Anuluj