UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli podwyżka w MSWIA będzie równa dla wszystkich to patrolowcy zwalnia się natychmiast!!!! Grubasy za biurkami i tak mają dwa razy więcej niż ci w terenie i jeszcze podwyżki im dawać!!!?????


Anuluj