UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli podwyżka w MSWIA będzie równa dla wszystkich to patrolowcy zwalnia się natychmiast!!!! Grubasy za biurkami i tak mają dwa razy więcej niż ci w terenie i jeszcze podwyżki im dawać!!!?????
Jeśli podwyżka w MSWIA będzie równa dla wszystkich to patrolowcy zwalnia się natychmiast!!!! Grubasy za biurkami i tak mają dwa razy więcej niż ci w terenie i jeszcze podwyżki im dawać!!!?????