Przywiązał łańcuchem do budy trzymiesięcznego psa
fot. policja
37-latek, którego zatrzymali policjanci będzie odpowiadał przed sądem za znęcanie się nad zwierzęciem. Trzymiesięcznego psa mężczyzna przyczepił łańcuchem do budy w taki sposób, że plastykowa obroża zaczęła ranić mu szyję. Aby uwolnić czworonoga, potrzebna była interwencja weterynarza, który znieczulił zwierzę.