UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zachowanie typowego polskiego wiochmena. Dziadek wiązał, tata wiązał to i ja uwiąże i nie widzą w tym nic dziwnego. Zwykłe wsiuny.


Anuluj