UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zachowanie typowego polskiego wiochmena. Dziadek wiązał, tata wiązał to i ja uwiąże i nie widzą w tym nic dziwnego. Zwykłe wsiuny.
Zachowanie typowego polskiego wiochmena. Dziadek wiązał, tata wiązał to i ja uwiąże i nie widzą w tym nic dziwnego. Zwykłe wsiuny.