16
10.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przez TYSIĄCE lat, psy były uwiązywane i nic złego w tym nie było. Teraz nagle o jejku. Kochający pieski, odpuśćcie sobie trochę. Pies to pies, nie wolno się znęcać, ale też bez przesady.
burek-do-budy (2018.08.11)
A moj bokser wlazi do mnie na wersalke I chrapie ze mu fafle lataja,I wez go wygon.
Zbyszek1 (2018.08.11)

info

8  
  0
Przez tysiące lat kobiety rodziły dzieci i zajmowały się domem a teraz ojej mam niewyspane oczy ojej jestem gruba ojej ojej ojej
(2018.08.11)
Może ciebie przywiazemy do budy bez dostępu do wody będziesz tam się gotował ..przecież to takie normalne
Okidoki (2018.08.12)
jak by był to kibic to by jeszcze tego psa wy. .. .. ł
hehheheheheh (2018.09.05)

info

0  
  0
w ramach nauki empatii powinno się go przywiązac na krótki łańcuch bez wody
szimurina (2018.09.09)

info

1  
  0