Wybrany wątek opinii

Ojej tragedia. Pies na łańcuchu.
(2018.08.11)
Znowu się nie wyspałaś i bredzisz. Współczucia dla ojca dziecka, na jego miejscu spakowałabym wlizki i się wyprowadziła
(2018.08.11)
Powrót do komentarzy