UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak można zabronić korzystać z darów tej ziemi? To se rośnie ? To nie chemia ! Bóg to stworzył i to jest dozwolone, każdy kto się temu będzie sprzeciwiał zostanie pokarany surowo przez boga. ha ha ha a ja go będę zakopywał. ha ha ha

Grabarzyk