UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kupujac alkochol w celu jego spozycia,oplacamy roznego rodzaju podatki,z ktorych potem oplaca sie leczenie z alkocholizmu,skutki nie ktorych dzialan alkocholikow,natomiast kupujac I spozywajac maryche nie placi sie zadnych podatkow,Bo I jak skoro jest nielegalna w zwiazku z tym albo legalna I opodatkowana marycha,albo dalej nielegalna,ale ewent.leczenie za kase mamusi I tatusia,podobnie jak za szkody wyrzadzone podczas nacpania NP jazda samochodem,lub za wyrzadzenie innych szkod pod wplywem.

Zbyszek1