44
06.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A skąd wiesz że niezarejestrowany?
Gardzę takimi polaczkami jak ty (2018.08.08)
Dzieci mielismy
(2018.08.08)
@BandzioryWKrawatach - Może powinieneś odwiedzić szkołę a potem pisać?
(2018.08.08)
Dlaczego Polska sprzedaje polskie dzieci z domów dziecka. Adaś Andżelika słuch po nich zaginął!????!!!!!
(2018.08.09)

info

1  
  0