A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A skąd wiesz że niezarejestrowany?
Dzieci mielismy
@BandzioryWKrawatach - Może powinieneś odwiedzić szkołę a potem pisać?
Dlaczego Polska sprzedaje polskie dzieci z domów dziecka. Adaś Andżelika słuch po nich zaginął!????!!!!!