Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem niech sobie jeżdżą a jak wjerzdaza sprzęt do kradzieży drzewa traktory tiry i wszelki sprzęt nad leśnictwa to się nie niszczy dróg sciulki runa jeżdżą badziory po całych lasach i okradaja bez prawnie polskie lasy. Z tym trzeba walczyć zobacz jakie zadkie są lasy widać je na przestarzałe.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@BandzioryWKrawatach - Może powinieneś odwiedzić szkołę a potem pisać?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0