Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem niech sobie jeżdżą a jak wjerzdaza sprzęt do kradzieży drzewa traktory tiry i wszelki sprzęt nad leśnictwa to się nie niszczy dróg sciulki runa jeżdżą badziory po całych lasach i okradaja bez prawnie polskie lasy. Z tym trzeba walczyć zobacz jakie zadkie są lasy widać je na przestarzałe.
BandzioryWKrawatach (2018.08.08)
@BandzioryWKrawatach - Może powinieneś odwiedzić szkołę a potem pisać?
(2018.08.08)
Powrót do komentarzy